print produkt

Gwarancja i Reklamacje


Wszystkie produkty oferowane w sklepie inetrnetowym www.narzedzia-online.pl posiadają gwarancję. Gwarancja ważna jest wraz z dowodem zakupu ( paragon, faktura ), który należy okazać podczas zgłaszania usterki w serwisie. Gwarancja i sposób jej realizacji jest zależny od warunków ustalonych przez  producenta danej marki. Dokładne warunki gwarancji określone są w karcie gwarancyjnej dołączonej do każdego urządzenia nabytego w sklepie internetowym www.narzedzia-online.pl.

 

Towar należy sprawdzić przy kurierze podczas odbierania przesyłki, jeżeli towar będzie uszkodzony należy spisać protokół szkody z kurierem, jeżeli towar będzie uszkodzony, a protokół nie zostanie spisany reklamacja nie będzie uwzględniana.


Przesyłka jest objęta ubezpieczeniem od zaistniałej szkody w czasie doręczenia.
Wdł. regulaminu dokonującego Doręczenia.
"W przypadku powstania szkody lub opóźnienia w Doręczeniu należy sporządzić protokół, który powinien być podpisany przez Zleceniodawcę lub Odbiorcę oraz przedstawiciela Zleceniobiorcy dokonującego Doręczenia. Protokół powinien zostać sporządzony niezwłocznie na formularzu Zleceniobiorcy i zawierać datę i godzinę jego sporządzenia, datę i godzinę Doręczenia oraz zawierać opis szkody i stanu Przesyłki oraz informacje o opakowaniu Przesyłki. Protokół powinien zostać sporządzony niezwłocznie przy Doręczeniu lub w przypadku uszkodzeń niewidocznych w terminie 7 dni od dnia Doręczenia"

 OKAZJE

  •  
więcej
 

NEWSLETTER

Dodaj

 

Formy Płatności

pgn logo

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011