print produkt

AKTUALNOSCI

 • 2012-10-11

  Nowe innowacyjne noże składane Stanley’a

  Nowe innowacyjne noże składane Stanley’a

  Firma Stanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych wzbogaca swoją ofertę o nowe wielofunkcyjne noże FatMax. Ergonomiczna konstrukcja czy podwójne ostrza to tylko niektóre z zastosowanych rozwiązań, które usprawnią cięcie podczas prac remontowo-wykończeniowych.


  Firma Stanley producent narzędzi ręcznych wprowadza na rynek dwa noże składane FatMax, uzupełniając swoją ofertę noży z ostrzem składanym z serii Utility. Nowe noże FatMax Stanley’a są przydatne zarówno na budowie, jak i podczas remontu czy wykańczania mieszkania. Użyta wysokiej jakości stal zapewnia im trwałość i niezawodność. Noże gwarantują precyzję zarówno przy docinaniu tapet, obcinaniu przewodów jak i cięciu płyt gipsowo-kartonowych.

  NÓŻ SKŁADANY Z OSTRZEM TRAPEZOWYM FATMAX ® FMHT0-10827

  Osoby ceniące sobie poręczne i proste w obsłudze narzędzia, zwrócą uwagę na nowy nóż składany z ostrzem trapezowym FatMax. Jego unikalna i ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodę nawet podczas długotrwałej czy uciążliwej pracy. Nóż ten posiada składany korpus z miękką antypoślizgową wkładką, która zapobiega wysunięciu się z ręki. Dostosowana do kształtu dłoni obudowa ułatwia pracę i zapewnia większy komfort użytkowania. Narzędzie Stanley’a jest przy tym niewielkie i zaskakująco lekkie.
  Stanley rozwiązał także problem noszenia ze sobą zapasowych ostrzy. W rękojeści noża FatMax umieszczono specjalny magazynek, w którym mieści się kilka zamienników. Wymiana ostrzy przebiega szybko i nie sprawia żadnych problemów, dzięki zastosowaniu specjalnego mechanizmu. Wystarczy nacisnąć i przesunąć spust blokady, wyjąć zużyte ostrze i włożyć nowe. Dodatkową wygodę zapewnia praktyczny klips, pozwalający na swobodne noszenie noża przy pasku

  NÓŻ SKŁADANY Z PODWÓJNYM OSTRZEM FATMAX ® XTHT0-10502


  Wielozadaniowy nóż z podwójnym ostrzem to propozycja dla osób ceniących sobie funkcjonalność i szybkość działania. Doskonale sprawdzi się podczas wykonywania prac remontowych i wykończeniowych. Jego konstrukcja umożliwia zamontowanie dwóch rodzajów ostrza stałego na raz. Przełączanie między jednym a drugim jest błyskawiczne. Użytkownik może po prostu wysunąć jedno ostrze i schować drugie. Również wymiana zużytego ostrza nie będzie stanowić problemu. Wystarczy nacisnąć przycisk, wyjąć zużyty element i włożyć zamiennik. Mocny składany korpus gwarantuje wygodę oraz oszczędność miejsca. Praktyczne uchwyty gumowe, umieszczone na górze noża, zapewniają lepszy chwyt podczas użytkowania. Zastosowanie w nożach śruby zaciskowej gwarantuje natomiast bezpieczeństwo i daje pewność, że ostrze jest perfekcyjnie unieruchomione.

  wstecz >

OKAZJE

 •  
więcej
 

NEWSLETTER

Dodaj

 

Formy Płatności

pgn logo

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011