print produkt

AKTUALNOSCI

 • 2012-10-01

  Gyro Driver od Black&Decker

  Gyro Driver od Black&Decker

  Black&Decker wprowadza na rynek pierwszy na świecie sterowany ruchem dłoni akumulatorowy wkrętak GYRO DRIVER™. Ten niezawodny pomocnik domowych majsterkowiczów ułatwi i przyśpieszy wszystkie prace domowe wymagające wkręcania i wykręcania.

  W elektronarzędziu wykorzystano technologię żyroskopową, znaną do tej pory z zastosowania w smartfonach czy tabletach. Dzięki tej opatentowanej technologii prace przy użyciu nowego akumulatorowego wkrętaka GYRO DRIVER™ BDCS36G stają się intuicyjne i bardziej komfortowe. Skręcanie szafek kuchennych czy wymiana zamka w drzwiach nie musi być już tak pracochłonna i żmudna jak przy użyciu tradycyjnych narzędzi. Z GYRO DRIVER™ aby wkręcić lub wykręcić wkręt wystarczy tylko jeden ruch dłoni.

  Urządzenie GYRO DRIVER™ zostało wyposażone w czujnik MOTION CONTROL, który wyczuwając ruch ręki, pozwala na sterowanie kierunkiem i prędkością obrotów wkrętaka. Aby uruchomić silnik, wystarczy chwycić narzędzie, aktywując przycisk sensora, i obrócić wkrętak w prawo bądź w lewo. Przechylenie wkrętaka w prawo spowoduje wkręcanie wkrętów, a w lewo ich wykręcanie. Ponadto wykonując te same obroty w zakresie do 30 stopni w prawo i do 30 stopni w lewo, mamy możliwość sterowania prędkością obrotów – im bliżej granicy 30 stopni, tym szybsze obroty.

  GYRO DRIVER™ to również dziesięć wkrętaków w jednym. Dzięki 10. wymiennym końcówkom wkrętarskim, dołączonym do zestawu, nie trzeba już szukać odpowiedniego śrubokrętu. Urządzenie ma akumulator 3,6 V w technologii litowo-jonowej, który w pełni naładowany pozostaje gotowy do użycia przez 18 miesięcy. Dla zapewnienia widoczności w miejscach trudno dostępnych, takich jak ciasne kąty czy wnętrza skręcanych mebli, wkrętak GYRO DRIVER™ wyposażony został w zintegrowaną diodę LED. Dodatkową zaletą wkrętaka jest jego kompaktowa budowa gwarantująca wygodę użycia w każdym położeniu. Nowy wkrętak GYRO DRIVER™ już niedługo będzie dostępny w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

  wstecz >

OKAZJE

 •  
więcej
 

NEWSLETTER

Dodaj

 

Formy Płatności

pgn logo

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011