print produkt

AKTUALNOSCI

 • 2012-03-21

  Proste malowanie wałkiem Black&Decker

  Proste malowanie wałkiem Black&Decker

  Wiosna to dla wielu osób czas na remonty i porządki, w tym również odświeżenie kolorów w mieszkaniach i domach. Malowanie ścian wymaga staranności oraz doboru odpowiednich narzędzi malarskich. Z myślą o tym Black&Decker wprowadza do sprzedaży nowy, łatwy w obsłudze wałek SPEEDYROLER, którego zastosowanie pozwala na wydajne i wygodne malowanie.


  Wałek SPEEDYROLER ma nowoczesny system napełniania, który zasysa farbę bezpośrednio z pojemnika do drążka, eliminując tym samym występowanie zacieków czy zachlapań. Wystarczy jedynie powoli pociągnąć tłok umieszczony w drążku wałka malarskiego, by napełnić go farbą. Jedno napełnienie pozwala pomalować do 13 m kw. powierzchni ścian. Elementem, który umożliwia aplikację farby, jest przycisk umieszczony w rączce wałka. Naciśnięcie go stopniowo podaje farbę do głowicy wałka, co pozwala na proste i łagodne nakładanie warstw malarskich.

  Dokładność malowania SPEEDYROLERem zapewnia ruchoma, trójpozycyjna głowica, będąca centralnym elementem narzędzia. Z jej pomocą można pomalować miejsca trudno dostępne dla tradycyjnego wałka, takie jak narożniki, skosy, przestrzenie pod schodami i okapami dachów. SPEEDYROLLER wyposażony jest w długi drążek oraz ustawianą osłonę na wałek, które gwarantują malowanie powierzchni ściennych bez obawy o skapywanie farby.

  SPEEDYROLLER zaopatrzony jest także w prosty rozkładany stojak, dzięki któremu można wygodnie odstawić wałek podczas przerwy w pracy. Zastosowanie wałka SPEEDYROLLER Black&Decker sprawia, że czas malowania jest o wiele krótszy niż przy użyciu standardowego narzędzia do malowania.

   

  Wałek malarski BDPR 400 Speedy Roller

  LP

  Gazeta Narzędziowa

  wstecz >

OKAZJE

 •  
więcej
 

NEWSLETTER

Dodaj

 

Formy Płatności

pgn logo

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011