print produkt

AKTUALNOSCI

 • 2012-05-22

  System AVT w młoto-wiertarkach marki Makita

  System AVT w młoto-wiertarkach marki Makita

  Makita opatentowała nowy system dynamicznego tłumienia drgań, który pozwala zredukować do minimum poziom wibracji w elektronarzędziach. AVT (Anti Vibration Technology) zainstalowano najpierw w młotach udarowo-obrotowych, wyburzeniowych i piłach posuwowych; teraz technologia ta pojawia się w najmniejszych młotkach. Już wkrótce Makita zaprezentuje kilka młoto-wiertarek SDS-plus w klasie 3 kg z systemem AVT.


  System dynamicznego tłumienia drgań AVT polega na zmianie ciśnienia powietrza w komorze korbowej i komorze bębna, co „aktywnie” steruje stabilizatorem, przesuwając go w przeciwnym kierunku niż tłok. Dzięki takiemu rozwiązaniu zredukowano drganie narzędzi o 70%. Produkty marki Makita, w których zastosowano nowoczesną technologię tłumienia drgań, wprowadzone zostały do sprzedaży na rynek polski w drugiej połowie 2005 r. i cieszą się dużym zainteresowaniem użytkowników.

  Im większe jest elektronarzędzie, tym trudniej zapanować nad nim podczas pracy. Teraz dzięki systemowi AVT praca młotem udarowym czy wyburzeniowym stała się dużo lżejsza i nie wymaga już tak mocnej ręki użytkownika. Wystarczy lekko chwycić rękojeść, a narzędzie bez drgań zatapia się w obrabianym materiale. Zastosowanie nowej technologii sprawiło, że praca narzędziami marki Makita stała się znacznie wygodniejsza, a także bezpieczniejsza i zdrowsza dla użytkowników.

   

  Młotowiertarka HR 2611 F

  Młotowiertarka HR 26 11 FT (wersja z dodatkowym uchwytem samozaciskowym)

   

  ASz

  Gazeta Narzędziowa

  wstecz >

OKAZJE

 •  
więcej
 

NEWSLETTER

Dodaj

 

Formy Płatności

pgn logo

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011